Jak získat půjčku

ziskani-pujcky

Uvažujete o tom, že si vezmete půjčku a nevíte jak na to? Získání půjčky není složité. V tomto oboru podniká mnoho firem a je opravdu z čeho vybírat. I s výběrem firmy vám poradíme.

Prvně si musíte ujasnit jestli opravdu zápůjčku potřebujete. Na co si peníze nebrat? Zásadně si nepůjčujte na vše co budete využívat jen krátce a doba splácení bude trvat několikanásobně déle. Nejhorší je platit za něco co už z jakéhokoliv důvodu nevyužíváte. Na co se naopak vyplatí půjčit? Například pokud vám hrozí vysoká sankce za pozdní uhrazení nějakého účtu a tato sankce je vyšší než úrok ze zvolené půjčky.

Kde si půjčovat

Je několik možností. V bance, u nebankovního poskytovatele nebo od soukromé osoby. Než se, ale vrhnete do výběru firmy poptejte se v rodině nebo známých zda vám nepůjčí. U nich máte šanci získat peníze bez přeplácení a víceméně ihned.

Půjčky zdarma a bez úroků

Ve financích obecně je velká konkurence. Proto bez problémů najdete firmy kde vám dají první půjčku zcela zdarma. Opravdu to funguje. Důvod proč to tak je právě ve vysoké konkurenci. Firmy se snaží získat nové klienty i za nulový zisk a kalkulují s tím, že si u nich vezmete další úvěr, který už je běžně úročený. Ten vám také budou vehementně nutit.

Získání půjčky je velmi rychlé a peníze budete mít na účtu během pár minut nebo maximálně hodin.

Jak získat půjčku se záznamem?

Máte záznam v registru a hledáte někoho kdo vám půjčí? I takový poskytovatelé jsou, ale jsou zde vysoké úroky a neúměrné zástavy. Zapůjčení pár tisíc můžete ručit nemovitostí v hodnotě stovek tisíc. Pohybuje se zde velké množství podvodných firem, kterým jde primárně o získání zástavy a v podstatě ani nechtějí aby byla půjčka řádně splacena.

Čeho se vyvarovat

Nejhorší co pro sebe můžete udělat je, že si vezmete půjčku s vědomím toho, že ji nesplatíte. To je cesta do dluhové pasti ze, které se nemusíte již nikdy dostat. Poskytovatel si dobře a z rozvahou vybírejte. Nejasné podmínky a smlouvy jsou jasným signálem, že něco není v pořádku. Hledejte jinde. Stejně tak již výše zmiňované nepřiměřené zástavy.

Další podobné rady